Menu

Obalová technika, obaly

Naše společnost nabízí různé obalové a balící materiály, které využijete v domácnosti,obchodu a různých provozovnách. Správné zvolení obalové techniky je základním prvkem pro uchování vašich produktů. Je důležité vybrat vhodný typ a materiál obalu, abyste tím docílili účinné ochrany proti nepříznivým vlivům z okolí, před nečistotami, poškozením nebo nezáměrným otevřením. Naše nabídka zahrnuje sáčky vyráběné z polypropylenu, které neabsorbují vlhkost, a proto nabízí vhodné balení všech potravin a dalších produktů. Právě podle konkrétního druhu produktu, který chcete zabalit, si vyberete obal se zipem, s eurovýsekem, s chlopní a lepením, s potiskem nebo bez potisku. Právě potisk může být dobrou vizitkou vaší společnosti.

Fólie

Nabízíme i fólie do baličky, u kterých máte na výběr z fólií se zajímavými potisky nebo zcela bez potisku. Fólie jsou určené do svářecích a uzavíracích strojů. Záleží jen na požadavcích zákazníka jakou má mít fólie šířku a sílu. Úzké fóliové PP pásky jsou velice šetrné k baleným předmětům, jelikož se těmto předmětům dobře a snadno přizpůsobí. Tisk na fólie provádíme pomocí flexotisku a je možné, aby byly fólie potištěny už při výrobě. Tisknout na obaly lze na fólie stejně jako na sáčky z jedné nebo obou stran s použitím od jedné do šesti různých barev. Zvolený motiv pro tisk záleží jen na vašem vkusu a účelu použití obalu. Děti ocení v období kolem Vánoc nadílku, kterou dostanou v sáčku s vánočním obrázkem a dobrou vizitkou vaší společnosti budou obalové materiály s firemním logem nebo motivem.

Kvalitní obalové materiály podle vašich představ

Můžete si vybrat typ obalu, který si u nás necháte vyrobit, přesně tak, aby vyhovoval potřebám zabalení. Požadavky na sáčky (pytlíky) můžou zahrnovat stanovení eurovýseku, samolepících pásek nebo dírek. Do naší nabídky obalové techniky také patří obaly na CD, které využijete pro ochranu a úschovu vašich CD a DVD. Máte-li zájem o dodání kvalitních obalových materiálů a obalů, neváhejte využít služeb naší společnosti.