Menu

Výroba obalů C & C Líně spol. s r.o.

Naše firma C & C Líně působí na českém trhu již od 1.8. 1990 a jako s.r.o. začala působit od 1.1. 1993 až do současnosti. Jednatelem společnosti C & C Líně je Vojtěch Compel. Jsme česká rodinná firma bez cizího kapitálu a nyní pro naši firmu pracuje 18 kvalifikovaných zaměstnanců.

Hlavní náplní naší práce je obalová technika, které se věnujeme již od počátku našeho působení. Obalová technika, kterou se zabýváme, zahrnuje výrobu obalů, sáčků a fólií a nabízíme také různé typy svářeček. Zaručujeme vám kvalitní zpracování všech našich produktů, které provedeme přesně podle vašeho zadání. Cílem naší firmy je vytvoření pestré a výhodné nabídky, ze které si vždy vyberete takové zboží, jaké vám bude nejvíce vyhovovat.

Sáčky

U našich sáčků je výhodou jejich výroba na zakázku, která zohledňuje balený výrobek a jeho potřeby. Jelikož jsou sáčky vyráběny z transparentního polypropylenu, neabsorbují vlhkost a díky tomu jsou ideální k balení nejen potravin, ale také všech materiálů a surovin náchylných na vlhkost. Sáčky navíc vyrábíme v mnoha variantách, ze kterých si vyberete podle účelu použití sáčků.

Fólie

Fólie do baličky jsou stejně jako sáčky vyráběny z polypropylenu a jsou využívány do uzavíracích a svářecích strojů. Můžete si libovolně podle potřeby vybrat fólii o různé šířce a síle.

Potisk, obaly, svářečky

Naše firma nabízí možnost potisku na sáčky (pytlíky) i na fólie a motiv konkrétního potisku záleží pouze na vašem přání. Pokud chcete bezpečným způsobem ochránit CD nebo DVD, využijete naši nabídku obalů na CD. Podle konkrétního použití mohou být obaly opatřeny lepícími proužky pro jejich uzavření a pro vlepení do časopisu či katalogu. Kromě výroby obalové techniky vlastníme nabídku různých typů svářeček, které usnadní zpracování sáčků, obalů a fólií a využijete je ve všech oblastech, kde je důležité důkladné zabalení. Konkrétní typ svářečky si můžete vybrat přesně podle parametrů a požadavků, které pro zabalované zboží nebo produkty potřebujete. Prioritou naší firmy je spokojenost zákazníků, a proto si zakládáme na kvalitní výrobě a včasném dodání našich produktů.