Menu

Průběžné a impulsní svářečky

Naše společnost nabízí svářečky, které se používají ke zpracování fólií, obalů a sáčků. Na výběr máte různé typy a série svářeček jako pákové impulsní svářečky, nožní impulsní svářečky, svářečky se stálou teplotou nebo průběžné svářečky.

Ruční impulsní svářečky

Všechny série pákových neboli ručních impulsních svářeček jsou díky své hospodárnosti ideální pro domácnosti, ale i obchody nebo průmyslové provozovny. Svařování těmito svářečkami je vhodné pro polyetylenové a polypropylenové fólie a také pro materiály kombinované s hliníkovou fólií či kašírované materiály. Tyto svářečky najdou široké uplatnění všude tam, kde je potřeba kvalitní balení, jakým je např. balení různých potravin a ostatních potravinářských produktů včetně cukrovinek a čajů nebo při balení elektronických, farmaceutických a jiných výrobků. Páková impulsní svářečka typu XP 400 C navíc nabízí zkrácení obalu nad svárem díky ořezovému noži, kterým je opatřena a je vhodná pro sváření i slabších kombinovaných materiálů.

Nožní impulsní svářečky

Polyethylenové a polypropylenové folie, kombinované materiály i folie hliník-plast jsou materiály vhodné pro svařování nožními impulsními svářečkami. Potřebujete-li svářečku do provozu s malým zatížením, doporučujeme nožní impulsní svářečku ze série FRT nabízející svařování polyetylenových a polypropylenových fólií nebo kašírovaných materiálů. Tato svářečka bude také vhodným pomocníkem do domácnosti. V kategorii svářeček se stálou teplotou nabízíme nožní svářečky se stále teplými čelistmi, které jsou nejvhodnější pro kombinované materiály.

Průběžné svářečky

Dále nabízí naše společnost pestrou nabídku průběžných svářeček, které jsou určené k použití do továren, obchodů, servisních a jiných provozoven. Konkrétní svářečku máte možnost vybrat z mnoha řad automatických průběžných pásových svářeček. Řada FR 770 se hodí k balení sáčků malých velikostí a svařování PP folií. Pro náročnější klienty doporučujeme průběžnou svářečku z řady FRM 980, která je vybavená tiskárnou na suchý inkoust a umožňuje společně se svařováním tisknout zvolené vzory. Tiskárnou s tepelnou páskou jsou vybavené průběžné svářečky z řady FRS 1010, které jsou vhodné k balení sáčků. Podle vašich kritérií si zvolíte sérii a konkrétní typ svářečky, který vám bude nejvíce vyhovovat.