Menu

Sáčky

Naše společnost C & C Líně spol. s r. o. je specialistou v oblasti výroby obalové techniky. Tato oblast výroby se soustředí na produkci obalů, sáčků (pytlíků) a fólií. Součástí naší podnikatelské činnosti je také nabídka různých typů svářeček.

Sáčky – polypropylenové (celofánové) sáčky

Sáčky jsou vyrobeny z polypropylenu (levnější náhrada celofánu), který se označuje jako PP nebo BOPP a je využíván pro dárkové i technické balení. Naše firma vám nabízí různé velikosti a tvary polypropylenových (celofánových) sáčků – tyto naleznete v našem internetovém obchodě. Další rozměry sáčků rádi vyrobíme podle vašich požadavků.

Polypropylenové(celofánové) sáčky dokážeme pro své klienty vyrobit na zakázku přesně podle jejich přání – objednávky sáčků řešíme tedy jako zakázkovou výrobu. Samozřejmostí je zohlednění potřeby baleného výrobku. Potřebujete-li opatřit sáčky eurovýsekem, několika dírkami nebo samolepící páskou, není to pro nás problém. Naše výroba sáčků se ráda přizpůsobí požadavkům svého zákazníka. To znamená, že zákazník se nepřizpůsobuje našemu sortimentu sáčků, nýbrž my se přizpůsobujeme požadavkům našeho zákazníka.

Jaké druhy sáčků vám nabízíme?

Nabídka sáčků je skutečně široká:

prazdny sacek
image01
Zde může být dírka (eurootvor) Zip Užitná plocha
image01
Eurootvor a výplň Užitná plocha Lepení
image01
Otevřený konec Užitná plocha Uzavřený konec
image01
S potiskem Váš potisk Uzavřený konec
image01
Chlopeň a lepení Užitná plocha Uzavřený konec
image01
Chlopeň s lepící páskou Užitná plocha Vložené dno
image01
Přeložený konec Přeložený konec

Pro úplný přehled produktů a souvisejících informací můžete navštívit náš internetový obchod.

Výrobou a nabídkou polypropylenových(celofánových) sáčků naše obchodní činnost nekončí. Naší snahou je také poradit při výběru vhodných sáčků a nabídnout kvalifikované poradenství co se týče správné volby ve smyslu velikosti sáčků a materiálu ve vztahu k balenému produktu.

Naším cílem je především dbát na spokojenost svých klientů a snažit se o opětovný zájem o naše produkty.